5 Simple Techniques For جزایر آدالار استانبول

۷ درصدی قیمت بودند. قیمت هر مترمربع آپارتمان در این منطقه، از ۱۱ هزار و ۲۴۴ لیر در سال ۲۰۲۰، به ۱۸ هزار و ۵۱۷ لیر در ماه اکتبر سال (۲۰۲۱) رسیده است.

رفرانس لوجا کارتال شرکت ساختمانی رفرانس از جمله شرکت هاس ساختمانی نامدار در کشور ترکیه است که دارای کارنامه ای درخشان در حوزه ساخت و ساز

با توجه به افزایش سرمایه گذاری های دولت به ویژه در بخش حمل و نقل و زیرساخت ها ، کارشناسان انتظار دارند که در دوره آینده علاقه به این منطقه افزایش یابد.

آیا با خرید آپارتمان در استانبول می توانم پاسپورت ترکیه را دریافت کنم؟

به علاوه، پارک ساحلی اوجیلار و موزه برفی، موزه هالوک پرک، خیابان مرمره و مزرعه علی بیک نیز از جمله جاهای دیدنی این منطقه به حساب می‌آیند.

سواحل متعددی در خط ساحلی استانبول وجود دارد، اما برای مشاهده زیبایی واقعی آن بهتر است پابرهنه در این مکان قدم بزنید. همچنین، باید بدانید که جزیره بیوک آدا یک منطقه بدون ماشین است و فقط کالسکه‌های اسب‌کشی و دوچرخه روش‌های حمل و نقل هستند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید  همه چیز درباره خرید مغازه در استانبول ترکیه

بسیاری از کارخانه های صنعتی در این منطقه وجود دارند، کارخانه ها وکارگاه های کوچک و بزرگ با مشاغل مختلف از این رو کارگران اکثریت جمعیت این منطقه را تشکیل داده اند.

ما از کوکی‌ها استفاده می کنیم تا بهترین امکان کاربری را به شما ارائه دهیم. درباره نحوه استفاده از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید

بهترین منطقه برای خرید آپارتمان در قسمت اروپایی استانبول

از سمت شرق نیز با محله کوچوک چکمجه، و از سمت غرب نیز با محله اسن یورت استانبول همسایه است. همانطور که در مقدمه نیز به آن اشاره کردیم، دریاچه کوچوک چکمجه نیز در قسمت شرقی این محله، قرار دارد.

خانه سلیم مست كه پس از آنكه مشروب بسیاری خورد درحمام غرق شد و خانه ابراهیم دیوانه كه پس از چهار سال زندانی شدن در قصر قفس، عقل خود را از دست داد. خانه داستان‌های رنگارنگ و قصه‌های سلاطین. کاخ توپ‌کاپی در محل تلاقی تنگه بسفر ، خلیج شاخ طلایی و دریای مرمره قرار گرفته است. این آدالار استانبول کاخ متعلق به قرن ۱۵ تا ۱۹ میلادی و دوران امپراطوری عثمانی است.

مدیرسایت گفت: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ در ۶:۵۷ ق٫ظ سلام سعید جان،با مشاورین ما از طریق شماره ۹۰۵۳۸۲۰۰۶۹۹۴ تماس بگیرید و در رابطه با صحت انجام فرایند خرید هیچ تردیدی نداشته باشید.

۲۳ آذر ۱۳۹۹

https://evimistanbul.ir/fatih/

موقعیت جغرافیایی جزیره
گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از جزیره آدالار استانبول را دارند می توانند به راحتی و با در دست داشتن آدرس این جزیره به راحتی بازدید خود را شکل دهند. در نظر داشته باشید که مسافران می توانند به یکی از شکل های زیر خود را به جزیره آدالار استانبول برسانند که عبارتند از:
سوار کشتی از اسکله امین اونو

سوار کشتی از اسکله بوستانجی که در انتهای خیابان بغداد استانبول واقع شده است.
سوار کشتی از اسکله کاباتاش که در نزدیکی اولین تراموای t1 واقع شده است
استفاده از سایر اسکله های استانبول که روزانه یک یا دو کشتی به سوی جزیره آدالار استانبول در حال رفت و برگشت می باشد.
گردشگران و مسافرانی که با تور استانبول از جزیره آدالار استانبول بازدید می کنند می توانند طبق برنامه از قبل تعیین شده در اسکله مورد نظر حاضر شده و به سوی این جاذبه ی بی نظیر و زیبا سفر خود را آغاز کنند.


آیا شما نیز به دنبال بازدید از جزیره آدالار استانبول هستید؟ آیا می دانید که بهترین زمان بازدید کی می باشد؟ گردشگران و مسافرانی که از جزیره آدالار استانبول بازدید می کنند از چه تفریحاتی می توانند بهره مند شوند؟ از همراهان عزیز خود دعوت می کنیم که ما را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کنید تا از این طریق اطلاعات جالب را به دست بیاورید.

شهر استانبول یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهرهای ترکیه می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری بسیار بی نظیر خود توانسته توجه میلیون ها گردشگر و مسافر را از کشورهای مختلف به سوی خود جذب کند. یکی از مهمترین و پربازدیدترین جاذبه های گردشگری شهر استانبول، جزیره آدالار استانبول می باشد که با داشتن منظره و زیبایی بسیار منحصر به فرد خود توانسته است در اولویت های بازدیدی بسیاری از گردشگران و مسافران واقع شود.

توجه داشته باشید که تمام گردشگران و توریست هایی که از استانبول بازدید میکنند به دنبال تماشای جزیره هستند و می خواهند در این جزیره قدم زده و لحظات بسیار شگفت انگیزی را برای خود و خانواده ی خود به ارمغان بیاورند. اگر شما نیز قصد بازدید از استانبول را در آینده ی بسیار نزدیک دارید می توانید بازدید از جزیره آدالار استانبول را در اولویت های خود قرار داده و به زیبایی های موجود در این جزایر پی ببرید. در ادامه مقاله هم می خواهیم راجع به تفریحات و موقعیت جغرافیایی این مکان توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *